LETTERSHOP

To nazwa, która określa firmy, kompleksowo obsługujące/produkujące masową korespondencję. W dużym skrócie nasze działania polegają na:

 

Druk personalizowany
Jednym z najważniejszych sposobów wypracowania lojalności klientów jest oferowanie możliwości personalizacji produktów.
Taka przesyłka daje do zrozumienia klientowi, że jest wyjątkowy.

 

Adresowanie InkJet-em
Adresowanie inkjet to tania i estetyczna alternatywa dla drogich etykiet adresowych. Integracja z zaawansowaną linią insertującą pozwala aplikować spersonalizowane elementy do kopert bez okienka, nadrukować na nich nie tylko adres, ale i informację o umowie z pocztą czy tekst zachęcający, wszystko z gwarantowaną dokładnością, szybko i po niskiej cenie.

 

Insertowanie
NOVAMES sprawnie kompletuje wszelkie przesyłki – od jednokartkowych listów, po skomplikowane, nawet 8 – elementowe zestawy (spersonalizowane listy, broszury, formularze zwrotne, katalogi, itp.) Szybkie insertowanie na 8 stacjach, pozwala dostosować zestaw elementów oferty do określonych grup z Twojej bazy danych. NOVAMES gwarantuje nie tylko bezbłędne dopasowanie elementów spersonalizowanych w każdym pakiecie, ale również daje pewność, że 100% materiałów zostanie dostarczonych do OPERATORA POCZTOWEGO.

 

Konfekcjonowanie ręczne
Mimo najnowocześniejszych urządzeń, właściwe wykonanie niektórych zleceń wymaga pracy ludzkich rąk – często nawet setek! NOVAMES skleja, zszywa, etykietuje i konfekcjonuje najbardziej skomplikowane przesyłki – począwszy od łączenia spersonalizowanych kart plastikowych z materiałami drukowanymi, a skończywszy np. na przyklejaniu monet do ofert marketingowych.

 

Foliowanie
Estetyczny i ekonomiczny sposób na pakowanie. W ramach tej usługi wykonujemy wszelkiego rodzaju prace związane z foliowaniem w folię zwykłą – polietylen, polipropylen, oraz termokurczliwą – poliolefinę, PCV, PE, następujących produktów:

  • czasopism
  • katalogów
  • materiałów promocyjnych i reklamowych
  • gadżetów
  • broszur
  • książek
  • i wiele innych

Do tego celu stosujemy zarówno półautomatyczne jak i automatyczne linie foliujące.