Direct mail

Realizujemy usługi z zakresu reklamy bezpośredniej dla Klientów B2B i B2C poprzez tradycyjną formę wysyłki pocztowej. Spersonalizowany list wraz z ulotką lub innym insertem zapakowany do koperty i wysłany tradycyjną pocztą, pozwala na bezpośrednie dotarcie do konkretnego adresata. W odróżnieniu od e-mailingu, poczta nie trafi automatycznie do spamu.

Lettershop

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie produkcji i przygotowania do wysyłki, masowych, personalizowanych przesyłek reklamowych, windykacyjnych i promocyjnych dla Klientów B2B i B2C.

Fulfilment

Na potrzeby bieżących kampanii i realizacji zamówień rozciągniętych w czasie, magazynujemy powierzony materiał, koordynujemy procesy logistyczne związane z produkcją i wysyłką.

Obsługa promocji

Zajmujemy się obsługą i koordynacją programów lojalnościowych, konkursów i loterii. Weryfikujemy zgłoszenia Uczestników, odpowiadamy za komunikację z nimi, wprowadzamy dane, wystawiamy certyfikaty i przeprowadzamy wysyłki nagród.

Kopertowanie

Kopertujemy automatycznie, przy użyciu produkcyjnych urządzeń kopertujących (Pitney Bowes, Couvertec, Vector, MailingSystem) przystosowanych do pracy z papierem arkuszowym, do kopert z okienkiem lub bez…