O NAS | NOVAMES
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-13.5,qode-theme-bridge,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive

Historia którą sami piszemy

17 lat doświadczeń, 10 lat na rynku…

Nasza firma powstała w 2007 roku wybierając jako lokalizację Zabierzów k. Krakowa. Nie był to wybór przypadkowy. Bliskość autostrady i miasta z jednej strony, niskie koszty utrzymania z drugiej powodował, że mogliśmy być konkurencyjni cenowo w pracach, do których mieliśmy tylko własne ręce, dużo zapału a przede wszystkim know how. Ten zbierany przez kilka wcześniejszych lat w firmach o podobnym profilu miał wkrótce zaowocować.

 

Pomimo krótkiego istnienia oraz większej i silniejszej konkurencji szybko udało nam się podjąć współpracę ze strategicznym Klientem, dla którego lokalizacja była wręcz kluczowa. Dzięki tej współpracy zakupiliśmy pierwszą maszynę do kopertowania i pierwszą drukarkę do personalizacji kopert i listów.

 

Bez zbytniego rozgłosu dzięki ciężkiej pracy i wielu nieprzespanych nocach, niezauważani przez konkurencję, budowaliśmy wśród Klientów naszą markę. Terminowość, rzetelność i profesjonalne podejście do prowadzonych prac oraz do samych Klientów, pozwalało nam systematycznie rozwijać się. „Marketing szeptany” powodował napływ nowych klientów, nowi klienci realizowali coraz większe zamówienia, a my inwestowaliśmy w rozwój.

 

Kolejne lata zaowocowały poszerzeniem parku maszynowego o następne urządzenia, pozwalające nam wykonywać większe zamówienia przy wyższej jakości, wciąż niezmiennie zachowując niską cenę. Zakres wykonywanych usług oraz wolumeny rosły i nasza początkowa lokalizacja dobra na początek, zaczęła być dla nas niewystarczająca.

 

Decyzja o przeprowadzce była szybka. Nowa siedziba dawała nam dalsze możliwości do rozwoju, co również zostało przyjęte z entuzjazmem przez naszych dotychczasowych Klientów.

 

Zaczynaliśmy od „garażu”, a dzisiaj możemy Państwa ugościć w budynku klasy „A”. Na początku mieliśmy: „tylko własne ręce, dużo zapału a przede wszystkim know how”, a dzisiaj regularnie poszerzamy i wymieniamy park maszyn na nowsze i wydajniejsze.

 

Przez te 10 lat jesteście z nami a my dla Was. Przed nami wciąż nowe wyzwania i jeszcze więcej pracy, ale dzięki Wam – Klientom nie brakuje nam zapału do dalszego działania.

 

Zapraszamy do współpracy!

NASZ ZESPÓŁ

Waldemar Rosół

Właściciel

Agnieszka Rzewuska

Dział obsługi klienta

Iwona Dominik

Dział operacyjny

Dariusz Stefańczyk

Dział druku i personalizacji, Obsługa e-commerce

Monika Kłak

Dział produkcji manualnej

Agnieszka Muszyńska

Dział obsługi promocji

NASZA OFERTA

Wykonywane przez nas usługi

Direct mail

Realizujemy usługi z zakresu reklamy bezpośredniej dla Klientów B2B i B2C poprzez tradycyjną formę wysyłki pocztowej.

Lettershop

Kompleksowo obsługujemy i produkujemy korespondencję masową dla Klientów B2B i B2C.

Fulfilment

Na potrzeby bieżących kampanii i realizacji zamówień rozciągniętych w czasie, magazynujemy powierzony materiał, koordynujemy procesy logistyczne związane z produkcją i wysyłką.

Chcesz zrealizować kampanię direct mail?

Jesteśmy by pomóc Ci ją zrealizować.