O NAS - NOVAMES
13396
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13396,bridge-core-2.1.4,cookies-not-set,qode-listing-1.0.1,qode-social-login-1.0,qode-news-1.0.2,qode-quick-links-1.0,qode-restaurant-1.0,,qode-title-hidden,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-20.1,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive

Historia którą sami piszemy

19 lat doświadczeń, 13 lat na rynku…

Nasza firma powstała w 2007 roku wybierając jako lokalizację Zabierzów k. Krakowa. Nie był to wybór przypadkowy. Bliskość autostrady i miasta z jednej strony, niskie koszty utrzymania z drugiej powodował, że mogliśmy być konkurencyjni cenowo w pracach, do których mieliśmy tylko własne ręce, dużo zapału a przede wszystkim know how. Ten zbierany przez kilka wcześniejszych lat w firmach o podobnym profilu miał wkrótce zaowocować.

 

Pomimo krótkiego istnienia oraz większej i silniejszej konkurencji szybko udało nam się podjąć współpracę ze strategicznym Klientem, dla którego lokalizacja była wręcz kluczowa. Dzięki tej współpracy zakupiliśmy pierwszą maszynę do kopertowania i pierwszą drukarkę do personalizacji kopert i listów.

 

Bez zbytniego rozgłosu dzięki ciężkiej pracy i wielu nieprzespanych nocach, niezauważani przez konkurencję, budowaliśmy wśród Klientów naszą markę. Terminowość, rzetelność i profesjonalne podejście do prowadzonych prac oraz do samych Klientów, pozwalało nam systematycznie się rozwijać. „Marketing szeptany” powodował napływ nowych klientów, nowi klienci realizowali coraz większe zamówienia, a my inwestowaliśmy w rozwój.

 

Kolejne lata zaowocowały poszerzeniem parku maszynowego o następne urządzenia, pozwalające nam wykonywać większe zamówienia przy wyższej jakości, wciąż niezmiennie zachowując niską cenę. Zakres wykonywanych usług oraz wolumeny rosły i nasza początkowa lokalizacja dobra na początek, zaczęła być dla nas niewystarczająca.

 

Decyzja o przeprowadzce była szybka. Nowa siedziba dawała nam dalsze możliwości do rozwoju, co również zostało przyjęte z entuzjazmem przez naszych dotychczasowych Klientów.

 

W 2015 roku uruchomiliśmy COPERTEO.PL  system web 2 print, naszą nową markę specjalizującą się w nadrukach na kopertach. Uzupełnienie naszej oferty świetnie wpisało się w strategię szybkiej i rzetelnej reakcji na potrzeby Klienta. Dzięki nadrukom na kopertach mogliśmy znacznie przyspieszyć z realizacją zleceń dla niskich wolumenów.

 

Zaczynaliśmy od „garażu”, a dzisiaj możemy Państwa ugościć w budynku klasy „A”. Na początku mieliśmy: „tylko własne ręce, dużo zapału a przede wszystkim know how”, a dzisiaj regularnie poszerzamy i wymieniamy park maszyn na nowsze i wydajniejsze.

 

Przez te 13 lat jesteście z nami, a my dla Was. Przed nami wciąż nowe wyzwania i jeszcze więcej pracy, ale dzięki Wam – Klientom nie brakuje nam zapału do dalszego działania. Wkrótce poszerzymy nasze możliwości produkcyjne, bo pomysłów na to nam nie brakuje.

 

Zapraszamy do współpracy!

NASZ ZESPÓŁ

Waldemar Rosół

Właściciel

Agnieszka Rzewuska

Dział obsługi klienta

Iwona Dominik

Dział operacyjny

Dariusz Stefańczyk

Dział druku i personalizacji, Obsługa e-commerce

Monika Kłak

Dział produkcji manualnej

Aneta Pogan

Dział obsługi klientów e-commerce

NASZA OFERTA

Wykonywane przez nas usługi

Direct mail

Realizujemy usługi z zakresu reklamy bezpośredniej dla Klientów B2B i B2C poprzez tradycyjną formę wysyłki pocztowej.

Lettershop

Kompleksowo obsługujemy i produkujemy korespondencję masową dla Klientów B2B i B2C.

Fulfilment

Na potrzeby bieżących kampanii i realizacji zamówień rozciągniętych w czasie, magazynujemy powierzony materiał, koordynujemy procesy logistyczne związane z produkcją i wysyłką.

Chcesz zrealizować kampanię direct mail?

Jesteśmy by pomóc Ci ją zrealizować.